Новокаховська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів

Нормативні документи

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА ТАКІ МОМЕНТИ:

Перш за все вже зараз оберіть вищий навчальний заклад, у якому бажаєте навчатися та напрям підготовки, спеціальність. Зверніться до приймальної комісії ВНЗ, ознайомтеся з Правилами прийому та переліком конкурсних предметів, з яких потрібно мати сертифікат ЗНО.

На сайті Українського центру оцінювання якості освіти testportal.gov.ua або на сайті Донецького регіонального центруtest.dn.ua (з 04.01.2013 р.) знайдіть та завантажте програму створення заяви-реєстраційної картки.
До початку реєстрації на сайті буде розміщена презентація та фільм щодо роботи з програмою створення заяви-реєстраційної картки. Скористайтеся ними!

Зареєструйтесь у програмі.
В 2013 році учасники матимуть можливість обрати не більше 4-х з 11 запропонованих предметів.
Для осіб, які потребуватимуть перекладу тестів іншою мовою передбачено переклад тестів з всесвітньої історії, історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії кримськотатарською, молдовською, польською, російською, угорською мовами, а тесту зі світової літератури – російською мовою.

Увага!

Абітурієнт, який виявив бажання скласти тест однією з мов національних меншин, отримає для роботи тестовий зошит, укладений відповідною мовою. Тестовий зошит, укладений українською мовою, йому видаватися не буде.

Роздрукуйте з програми створення заяви-реєстраційної картки:

1. заяву-реєстраційну картку;
  2. контрольно-інформаційний лист.

Заповніть заяву-реєстраційну картку та наклейте дві фотокартки розміром 3х4

Підготуйте документи:

1. оформлену заяву-реєстраційну картку з наклеєними фотокартками;
  2. ксерокопію паспорта або свідоцтва про народження (для осіб, які народилися після 1 вересня 1996 року та не отримали паспорт);
  3. ксерокопію документа про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
  4. довідку з місця навчання за зразком установленим Українським центром оцінювання якості освіти (для осіб, які отримають атестат у 2013 році) (зразок довідки буде розміщено у програмі реєстрації);
  5. висновок закладу охорони здоров’я про необхідність створення особливих (специфічних) умов (тільки для осіб, які мають захворювання, що можуть бути перешкодою для проходження тестування з обов’язковим записом, яких саме умов учасник потребує);
  6. копію документа про зміну прізвища, ім’я, по батькові (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
  7. переклад документів українською мовою, завірених нотаріально (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою).

На копіях документів Вам необхідно написати «Згідно з оригіналом» (без лапок), поставити особистий підпис, ініціали та прізвище, дату засвідчення копії.
Обов’язково вкладіть всі реєстраційні документи до файлу.

Надішліть в установлені терміни з 4 січня до 5 березня 2013 року реєстраційні документи на адресу:

а/с 91, Донецьк, Донецька область, 83001.

Увага!

Документи оформлені не за вимогами, будуть повернені адресату!

Не забудьте перевірити стан опрацювання Вашого листа на сайті нашого регіонального центру (за номером листа або номером реєстраційної картки, що Ви надіслали).

Отримайте від Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти:

1. реєстраційну картку абітурієнта;
  2. бланк Сертифіката;
  3. інформаційний бюлетень «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2013 рік»;
  4. повідомлення про створення особливих умов проходження зовнішнього оцінювання (для осіб, які надали відповідний висновок закладу охорони здоров’я).

Уважно перевірте свої дані в отриманих документах та на персональній інформаційній сторінці.

Увага!

Зміни до реєстраційних даних можна вносити лише до 19 березня.

НЕ ЗВОЛІКАЙТЕ З РЕЄСТРАЦІЄЮ!

УСПІХУ ДОСЯГАЄ ТОЙ, ХТО РЕЄСТРУЄТЬСЯ ВЧАСНО ТА БЕЗ ПОМИЛОК!