Новокаховська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів

Новини місяця

Завершились зимові свята, які в нашій школі проходили весело та   незабутньо.

Наприклад; активістами шкільного самоврядування а також учасниками

шкільного  театру друзів було  організовано  та проведено новорічну ,

казкову пригоду для школярів молодшої ланки, під час такої театральної постановки молодші школярі змогли не лише спостерігати за цікавим дійством       а також прийняти активну участь у веселих іграх, таночках , весело поспівати новорічні пісні.

І яке ж новорічне свято без Дідуся Мороза, Снігуроньки! Свято вийшло яскравим, незабутнім!

До нас прийшов Святий Миколай…

19 грудня  вихованці Новокаховської ЗОШ – інтернату І-ІІІ ступенів відзначили свято Святого Миколая. Діти радо зустрічали почесних гостей: заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації Пономаренко Ганну Олександрівну,

місько го голову м. Нова Каховка Коваленка В. І., секретаря Новокаховської міської ради Лук’яненка О.В. Традиційно на святкове дійство завітали  шефи закладу: начальник Новокаховського міського відділу міліції підполковник міліції Солодкий В.К., начальник кримінальної міліції у справах дітей капітан міліції Волков М.І., заступник начальника Головного управління агропромислового  розвитку обласної державної адміністрації Ланкіна Н.П., представники політехнічного університету та політехнічного коледжу м. Нова Каховка, які завітали до дітей зі щирими побажаннями та подарунками: солодощами та побутовою технікою.

Для вихованців інтернату Новокаховським відділом культури підготовлено святковий концерт, який зігрів теплим родинним вогнищем дитячі душі.

Здійснила дитячі мрії від імені Святого Миколая заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації Пономаренко Ганна Олександрівна, привітала дитячий та педагогічний колектив закладу з цим великим православним святом і побажала  здоров'я, оптимізму, віри в себе і в добро: "Усі  бажання збуваються, треба тільки дуже-дуже у це вірити. "